Aktualności

Bądź częścią INSTAX BOOK

INSTAX BOOK - wyjątkowy album ze zdjęciami użytkowników instaxa

Informacja prasowa

Ruszył konkurs na najlepsze zdjęcia wykonane aparatem instax lub wydrukowane na drukarce instax SHARE.
Zadaniem uczestników jest przesłanie obrazu (skanu lub zdjęcia) zdjęcia lub kolażu zrobionego instaxem w jednej z pięciu kategorii: portret, ulica, jedzenie, rodzina, lifestyle.
Zgłoszenia należy dokonać na stronie instax-book.pl, a wygraną jest udział w pierwszej na świecie publikacji ze zdjęciami użytkowników instaxa. W październiku jury wybierze najciekawsze, najbardziej oryginalne zdjęcia, które zostaną opublikowane w albumie.

Instax Book trafi do bezpłatnej dystrybucji na przełomie 2017 i 2018 roku, natomiast pierwszy - wyjątkowy, bo stworzony z oryginalnych zdjęć – egzemplarz zostanie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

W jury znaleźli się:
Filip Ćwik – portret
Tomasz Lazar – ulica
Małgosia Minta – jedzenie
Kamila Szczawińska – rodzina
Michał Wilczewski Agnieszka Wolszczyk (Wujaszek i Ciocia Liestyle) - lifestyle

„Wraz z rosnącą popularnością instaxa i fotografii natychmiastowej postanowiliśmy stworzyć coś, co zostanie z nami na zawsze, a ponadto będzie świetnym polem do pokazania swojej kreatywności przez fanów aparatów i drukarek instax” – mówi Beata Jurkowska, senior product manager Fujifilm. I dodaje: „Jury wybierając najlepsze fotografie doceni niebanalne podejście do tematu, a także wiarygodność fotografii. Na zdjęciach rzeczywiście chcemy zobaczyć świat otaczający użytkowników naszego sprzętu.

Jedna osoba może wgrać maksymalnie 5 zdjęć w dowolnej kategorii. Jury i organizatorzy czekają na zgłoszenia między 20 czerwca a 30 września 2017.

Aktualności