Aktualności

Pokaż, ile radości daje Ci instax!

Rozpoczął się letni konkurs fotograficzny organizowany przez Fotojokera i Fujifilm instax. Nagrodami są kwoty pieniężne: 1500zł, 1000zł i 500zł. Co trzeba zrobić?

 

W dniach 30.06-31.08.2017 w dowolnym salonie Fotojokera kup dowolny produkt marki instax (aparat, drukarkę, film lub któreś z naszych stylowych akcesoriów). Następnie zrób sobie zdjęcie, na którym pokażesz radość z zakupionego zakupu. Opublikuj je najpóźniej 31 sierpnia o g. 23:59 na Facebooku lub Instagramie, dodaj hasztag #konkurs_instax_fotojoker. Zdjęcie nie może być banalne, jeśli chcesz zgarnąć nagrodę! Na początku września skontaktujemy się z autorami trzech najbardziej odjechanych zdjęć.

 

Wskazówki:

  1. Na zdjęciu musi być widoczny produkt marki Fujifilm instax, który kupisz między 30.06 i 31.08.2017 w salonie Fotojoker.
  2. Zachowaj paragon lub fakturę do momentu opublikowania werdyktu na instax.pl i na naszym Facebookowym profilu Instax Poland.
  3. Kryteria to: zgodność z tematem: pokazanie radości, niebanalne podejście do zadania, jakość wykonanego zdjęcia.

UWAGA! Przedłużamy konkurs! Aparaty, filmy, akcesoria kupujecie do 30 września. Na Wasze zdjęcia czekamy także do 30 września.

Regulamin

Aneks do regulaminu

 

Powodzenia!

Aktualności