Aktualności

Nowa drukarska instax SHARE


Już wkrótce na rynku dostępna będzie najnowsza drukarka instax do smartfonów. To kolejna edycja instax share'a, która dzięki darmowej aplikacji natychmiastowo drukuje wysokiej jakości zdjęcia wielkości karty kredytowej w zaledwie 10 sekund.

 

Instax mini 70 w trzech nowych kolorach

 Instax mini 70 w trzech nowych kolorach!

Porada: Jak kreatywnie wykorzystać pusty wkład do Instaxa

Podpowiadamy jak można wykorzystać pusty wkład do instaxa.

 

Instax mini 70 w trzech nowych kolorach

 Instax mini 70 w trzech nowych kolorach!

LESOTHO PHOTO PROJECT

 Prezentujemy film poświęcony Lesotho Photo Project – niezwykłej inicjatywie, koordynowanej przez fotografa rodziny królewskiej Chrisa Jacksona z Getty Images, która powstała przy wsparciu Fujifilm.

INSTAX PODCZAS STYLOWEGO MARATONU HOT MODA

 Trwa Stylowy Maraton magazynu HOT Moda. Za nami kilka weekendowych eventów, przed nami jeszcze Warszawa (Galeria Mokotów), Kraków, Wrocław, Tarnów, Bielsko-Biała.

Premiera aparatu instax mini 70

26 października w Warszawie odbyła się premiera najnowszego instaxa, modelu mini 70. Aparat został zaprezentowany 30 września, a wczoraj goście wydarzenia mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak sprzęt działa.

Nowy aparat instax - mini 70

 Fujifilm wprowadza na rynek instaxa mini 70, aparat do fotografii natychmiastowej, który drukuje zdjęcia rozmiaru karty kredytowej. To nowy model serii „instax mini”, która na całym świecie cieszy się rosnącą popularnością.

Akcesoia Instax

 Znacie akcesoria do Instaxa: metalowe stylowe pudełka, albumy papierowe i gumowe, ramki, skórzane i materiałowe pokrowce, które pozwolą Ci uporządkować zdjęcia i będą świetnym dodatkiem do Twojego aparatu lub drukarki Instax Share?

Letnia akcja Fujifilm Instax i Coca-Coli - do wygrania 84 aparaty!

www.zlapcalusa.pl/Rozpoczęła się letnia akcja, w której za zakup dwóch butelek Coca-Coli lub Coca-Coli Zero w dowolnym supermarkecie Tesco na terenie Polski można wziąć udział w loterii Złap Całusa!. Codziennie do wygrania są 3 aparaty Instax mini 8 z filmem, a raz w tygodniu dodatkowo drukarka Instax Share SP-1 z filmem.

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |  7 |