Aktualności

LESOTHO PHOTO PROJECT

 Prezentujemy film poświęcony Lesotho Photo Project – niezwykłej inicjatywie, koordynowanej przez fotografa rodziny królewskiej Chrisa Jacksona z Getty Images, która powstała przy wsparciu Fujifilm.

INSTAX PODCZAS STYLOWEGO MARATONU HOT MODA

 Trwa Stylowy Maraton magazynu HOT Moda. Za nami kilka weekendowych eventów, przed nami jeszcze Warszawa (Galeria Mokotów), Kraków, Wrocław, Tarnów, Bielsko-Biała.

Premiera aparatu instax mini 70

26 października w Warszawie odbyła się premiera najnowszego instaxa, modelu mini 70. Aparat został zaprezentowany 30 września, a wczoraj goście wydarzenia mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć, jak sprzęt działa.

Nowy aparat instax - mini 70

 Fujifilm wprowadza na rynek instaxa mini 70, aparat do fotografii natychmiastowej, który drukuje zdjęcia rozmiaru karty kredytowej. To nowy model serii „instax mini”, która na całym świecie cieszy się rosnącą popularnością.

Akcesoia Instax

 Znacie akcesoria do Instaxa: metalowe stylowe pudełka, albumy papierowe i gumowe, ramki, skórzane i materiałowe pokrowce, które pozwolą Ci uporządkować zdjęcia i będą świetnym dodatkiem do Twojego aparatu lub drukarki Instax Share?

Letnia akcja Fujifilm Instax i Coca-Coli - do wygrania 84 aparaty!

www.zlapcalusa.pl/Rozpoczęła się letnia akcja, w której za zakup dwóch butelek Coca-Coli lub Coca-Coli Zero w dowolnym supermarkecie Tesco na terenie Polski można wziąć udział w loterii Złap Całusa!. Codziennie do wygrania są 3 aparaty Instax mini 8 z filmem, a raz w tygodniu dodatkowo drukarka Instax Share SP-1 z filmem.

Nowa strona Instax Poland na Facebooku

 Polub stronę Instaxa nas na Facebooku i bierz udział w naszych konkursach. Śledź nowości ze świata fotografii natychmiastowej.

Instax podczas wernisażu wystawy Zero Grawitacji

 15 maja w galerii Babka przy ul. Młocińskiej 5/7 w Warszawie odbyła się premiera projektu fotografów Tomka Sikory i Renaty Plagi „Zero Grawitacji”.

Instax podczas pikniku z kulturą japońska Matsuri

W sobotę 30 maja na warszawskim Torwarze odbędzie się festiwal kultury japońskiej Matsuri. Na ten dzień japońskie firmy, które w Polsce mają swoje oddziały, a także japońskie restauracje zaplanowały wiele atrakcji dla miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Już jest - drukarka do smartfona Instax!

 Instax Share już w sprzedaży - pierwsza na świecie drukarka do zdjęć ze smartfona na papierze światłoczułym Instax!

1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |