Fotoblog

Scrapbooking z Instaxem

W te wakacje byliśmy nad morzem i pokazywaliśmy dzieciom jak kreatywnie można wykorzystać zdjęcia z Instaxa tworząc piękne pocztówki lub urocze laurki dla rodziców.

Pomysł na warsztaty nasunął się nam gdy odkryliśmy Scrapbooking, czyli popularne w Stanach Zjednoczonych hobby, które polega na ręcznym tworzeniu i ozdabianiu albumów ze zdjęciami. Daje ono duże pole kreatywności, gdyż do ozdabiania można użyć praktycznie wszystkiego: zarówno naklejki i tasiemki kupione w specjalistycznych sklepach, jak i wycinki z kolorowych gazet, skrawki materiałów, czy muszelka z Sopotu. Dzieciaki zaskoczyły nas pomysłowością, zobaczcie sami jak to wyglądało.

 

Zestaw do scrapbookingu: aparat Instax, kolorowe tasiemki i naklejki, kartka i dużo kreatywności :)

Miejsce warsztatów: plaża!

 

Frekwencja na warsztatach często przekraczała nasze wszelkie oczekiwania, dużo dzieci chciało zrobić wyjątkową pamiątkę z wakacji dla swoich rodziców.

Dzieci z dumą prezentowały skończone prace:

Nie mogliśmy się powstrzymać i sami też zrobiliśmy swoją kartkę

 

Był też z nami Instax BUS!

Fotoblog

Aktualności

Nawet 200zł rabatu na produkty INSTAX

 

W dniach 24.11-24.12.2017 trwa wyjątkowa promocja na aparaty i drukarki instax. W sklepach w całej Polsce obniżamy ceny!

WYJEDŹ DO TOKIO Z INSTAXEM!

Fujifilm rozpoczyna wielki konkurs, w którym możesz pokazać swoje pojechane oblicze! Zrób sobie zdjęcie, podpisz je i zawieś na wirtualnej choince instaxa!