Aktualności

Instax Party na nami!

Instax SQ 10 to najnowszy aparat linii Instax, który łączy w sobie funkcjonalność aparatu cyfrowego z możliwością drukowania zdjęć w kwadracie. Premierze aparatu towarzyszyła impreza w surferskim klimacie. Goście imprezy mogli przetestować nowe instaxy pozująć do zdjęć na sztucznej fali. Jedną z atrakcji była również wystawa zdjęć zrobionych najnowszym aparatem przez ambasadora marki - Wujaszka Liestyle oraz pokaz filmu surfingowego El Sueno. W trakcie imprezy gościom były serwowane pyszne burgery od Bobby Burger, natomiast  o drinki w hawajskim klimacie zadbał Cydr Lubelski.

Żadna prawdziwa impreza nie może się odbyć bez gwiazdy wieczoru. Na Instax party była to niezwykle utalentowana Julia Pietrucha, która razem ze swoim zespołem i nieodłącznym ukulele zagrała wspaniały koncert. Dźwięk hawajskiego instrumentu i wyrazisty głos Julii chyba każdego przeniósł myślami gdzieś daleko od zgiełku miasta.

Premiera nowego aparatu Instax przyciągnęła wielu znanych entuzjastów fotografii natychmiastowej. Razem z nami bawili się: Kamila Szczawińska, Marta Wierzbicka, Maja Hyży, Zofia Zborowska, Ola Nowak, Małgosia Minta, Karla Gruszecka, Ola Kot, Adam Kaszewski, Nikodem Rozbicki czy Tomek Sikora.

       

      

 

 

 

Aktualności