INSTAX mini link
Sugerowana cena detaliczna 559 zł
Wróć na górę

INSTAX mini link

Sugerowana cena detaliczna 559 zł
mini link
mini link
mini link
Ash White
mini link
mini link
mini link
Dark Denim
mini link
mini link
mini link
Dusky Pink
Sugerowana cena detaliczna 559 zł
Wiele można powiedzieć o mini Link, ale na pewno nie to, że jest nieśmiały. W rzeczywistości to małe cacko uwielbia popisywać się swoim talentem do drukowania na miniaturowych filmach instax wielkości karty kredytowej. A to wszystko dzięki własnej społecznościowej aplikacji mini Link.

Zobacz Wideo
Abfoto Allegro Oficjalny Sklep Amazon Cyfrowe Empik Fotojoker Foto poker Media Markt Euro RTV AGD

Jeszcze nigdy tak nie drukowałeś.

Dzięki bezprzewodowej komunikacji z Twoim smartfonem mini Link zręcznie likwiduje lukę między wspomnieniami a papierowymi odbitkami ORAZ między zabawą a funkcjonalnością. Drukarka mini Link potrafi nawet zgromadzić przyjaciół i rodzinę na szybkiej wspólnej zabawie dzięki funkcji Test Dopasowania i trybowi Impreza.
Innowacyjne sterowanie za pomocą ruchu, diody LED, funkcja wydruku z klipu wideo oraz liczne tryby kreatywne… Ta mała drukarka stanie się Twoim bezcennym skarbem na zawsze…
Sterowanie za pomocą ruchu
Sterowanie za pomocą ruchu
Sterowanie za pomocą ruchu

Potrząśnij tym!

Uwaga, genialny pomysł w pobliżu! Bądź gotów, by odwrócić swój mini Link do góry nogami, położyć go na płask, postawić na węższej krawędzi i wykonać kilka silnych ruchów. W jakim celu? Ano po to, by sterować aparatem swojego smartfona i poinstruować mini Linka, co ma robić.
W aplikacji wybierz tryb Aparat instax, aby sterować swoim smartfonem za pomocą drukarki.
Design przede wszystkim
Design przede wszystkim
Design przede wszystkim

Miły w dotyku.

Bezdyskusyjnie zgrabny i niewielki, zaskakująco elegancki, o perfekcyjnym wykończeniu – mini Link to nowa drukarka instax, którą każdy chciałby mieć w swoich rękach. My też dla frajdy umieściliśmy wokół przycisku instax zgrabną taśmę LED, dzięki której będziesz mógł zobaczyć informacje o statusie i trybie aplikacji.
Tryb druku
Tryb druku
Tryb druku

Relaksująca zabawa

Wydruk zdjęć ze smartfona nie mógł być łatwiejszy. Ustaw tryb Druku w aplikacji mini Link, przesuń palcem po ekranie w górę i voilà! Twoje zdjęcie zostanie wysłane do mini Link i natychmiast wydrukowane.
Twoje filmy też nie poczują się pominięte – uruchom funkcję Wydruk Wideo, przewijaj filmiki i drukuj ulubione kadry. Zatrzymywanie chwil w czasie jeszcze nigdy nie było tak proste!
Tryb Zabawa
Tryb Zabawa
Tryb Zabawa

Zabawa przez duże “Z”.

Przełącz się w tryb Zabawy i wyrusz na wielką przygodę z kreatywnością. Za pomocą aplikacji mini Link przeglądaj liczne dostępne szablony, dodawaj tęczę, napisy i ramki z przeróżnymi wzorami. Znajdziesz coś na każdą okazję.

Chcesz wydrukować więcej niż jedno zdjęcie? Skomponuj kolaż. Chcesz wyróżnić się w towarzystwie? Zrób test Dopasowania albo zaszalej z funkcją Party Print. Teraz możesz nawet dodawać swoje własne rysunki do wydruków. Śmiało, na co czekasz?
Test Dopasowania
Test Dopasowania
Test Dopasowania

Ciasteczka z kremem.

Czy pasujecie do siebie idealnie? Apka mini Link pozwoli Wam to sprawdzić. Zróbcie sobie zdjęcie z drugą połówką albo z przyjacielem, odpowiedzcie na kilka pytań w apce i zobaczcie wyniki testu na wydruku z mini Link. Będą pięknie zaprezentowane – idealne, by dzielić się nimi z przyjaciółmi i rodziną. To kto następny?
Funkcja Party Print
Funkcja Party Print
Funkcja Party Print

Rozkręcamy imprezę!

Baw się bez końca, tworząc zabawne wydruki wraz z rodziną i przyjaciółmi. Po prostu podłączcie swoje smartfony (im więcej, tym weselej), dorzućcie sekretne zdjęcie do powstającego kolażu i wciśnijcie „drukuj”. Efekt będzie na pewno zaskakujący, bo zobaczycie go dopiero, gdy mini Link wydrukuje Wasze wspólne arcydzieło.
mini Film
Radość wielkości karty kredytowej
Twoje spojrzenie, twój styl, twoje oko do genialnego ujęcia. A to wszystko uchwycone na naszym najwyższej jakości filmie, stworzonym przez ekspertów Fujifilm, którzy przebyli długą drogę abyś zawsze otrzymywał odbitki, które przetrwają wieki, niezależnie od tego czy je zatrzymasz czy podarujesz komuś innemu.
Przeglądaj
mini Film
Specyfikacja
Film
Film
 • Kolorowy film natychmiastowy Fujifilm "instax mini" (dostępny oddzielnie)
 • Format filmu - 86 mm x 54 mm, Format zdjęcia 62 mm x 46 mm
 • Czas wywołania filmu - Około 90 sekund (może być różny, w zależności od temperatury otoczenia)
Metoda nagrywania
Metoda nagrywania
 • 3-kolorowa ekspozycja z OLED
Funkcje kreatywne
Funkcje kreatywne
 • Ramki, Kolaż, Odbitka z imprezy, Test zgodności, Wydruk z wideo, Tryb aparatu instax, Kontrola kontrastu, Kontrola ekspozycji, Kontrola nasycenia, Kadrowanie i obracanie
Specyfikacja drukowania
Specyfikacja drukowania
 • Rozdzielczość wydruku - 12,5 punktu/mm (318 dpi, rozstaw punktów 80 μm)
 • Zakres tonalny wydruku - 256 odcieni na kolor (RGB)
 • Obsługiwane formaty obrazu - JPEG/PNG/HEIF
 • Czas wydruku - Od zapisu pliku w urządzeniu do wydruku i wysunięcia zdjęcia: Około 12 sekund
 • Detekcja filmu - Tak (Automatyczny wysuw)
 • Przybliżona wydajność druku: Około 100 odbitek (po pełnym naładowaniu akumulatora) *Liczba odbitek uzależniona jest od warunków użytkowania
Bateria
Bateria
 • Akumulator litowo-jonowy (wbudowany: niewymienny)
 • Funkcja ładowania - Wbudowany akumulator
 • Gniazda wejścia/wyjścia - Micro USB Micro-B (tylko do ładowania akumulatora)
 • Wlydajność druku - Około 100 odbitek (po pełnym naładowaniu akumulatora) *Może się różnić w zależności od warunków użytkowania.
 • Czas ładowania - Ok. 80 - 120 minut (czas ładowania zależy od temperatury otoczenia i poziomu naładowania akumulatora)
 • Warunki pracy - Temperatura +5 ºC do +40 ºC, Wilgotność: 20% do 80% (bez kondensacji pary wodnej)
Wymiary
Wymiary
 • 90,3 mm × 34,6 mm × 124,5 mm (bez elementów wystających)
 • Waga: Około 209 g (bez pakietu filmu)
Akcesoria
Akcesoria
 • Przewód USB
 • Instrukcja obsługi
Wróć na górę