Nowa drukarska instax SHARE

 

 

Instax SHARE SP2 i aparaty serii X

Nowa drukarska instax SHARE

Przez ostatnie lata liczba zdjęć robionych smartfonami wyraźnie wzrosła, a zdjęcia najczęściej publikowane są w serwisach społecznościowych, głównie na Facebooku i Instagramie. Użytkownicy smartfonów uwielbiają korzystać z rozmaitych filtrów i dzielić się najlepszymi momentami z przyjaciółmi. Wychodząc na przeciw tym potrzebom, w 2014 roku firma Fujifilm wprowadziła pierwszą smartfonową drukarkę instax SHARE SP-1. Produkt został dobrze przyjęty na całym świecie, a jego użytkownicy cieszą się łatwym, natychmiastowym drukowaniem zdjęć, gdziekolwiek się znajdują.

„instax SHARE Smartphone Printer SP-2” to nowy design, nowe funkcje, a także gwarancja lepszej jakości zdjęć w porównaniu z poprzednim modelem.

Na lepszą rozdzielczość zdjęć wpłynął nowy sposób naświetlania filmu światłoczułego, a czas drukowania został skrócony dzięki połączeniu procesu ekspozycji i wysuwania filmu. Między przesłaniem zdjęcia za pomocą aplikacji do drukarki a jego wydrukiem mija zaledwie 10 sekund.

Ponadto, do darmowej aplikacji „instax SHARE” dodane zostały nowe filtry i szablony. W drukarce SP-2 będzie można dostosować do własnych upodobań jasność, kontrast i nasycenie zdjęcia. Dzięki szablonowi „Collage” użytkownik połączy dwa lub więcej zdjęć w jedno formatu instax mini, a dzięki szablonowi „Split” jedno zdjęcie podzieli na dwa.

Drukarka dostępna będzie w dwóch kolorach: srebrnym i złotym. Stylistyka w stosunku do poprzedniego modelu jest bardziej nowoczesna i elegancka.

Wprowadzenie „instax SHARE Smartphone Printer SP-2” to wyraz zaangażowania Fujifilm w rozwój fotografii natychmiastowej. Zarówno aparaty, jak i drukarki serii instax umożliwiają wydruk zdjęć w dowolnym miejscu i czasie oraz zatrzymanie najlepszych momentów na zawsze i dzielenie się nimi.