instax mini 11

Teraz masz jeszcze więcej okazji i sposobów, by dać coś od siebie.

Zaprojektowany, by płynnie wpisywać się w Twoją codzienność, super-społecznościowy model instax mini 11 ułatwia dzielenie się zdjęciami i w każdej sytuacji wprowadza radość.

instax mini 9

TYLKO TY I TWÓJ MINI 9

Oto Twój nowy przyjaciel: instax mini 9. Milutki dla oka, kolorowy i kompaktowy aparat do fotografii natychmiastowej, który oferuje mnóstwo fajnych funkcji i zawsze będzie przy Tobie.

instax mini 70

ZAPAMIĘTAJ TE CHWILE Z MINI 70

Aparat mini 70 jest słodki, inteligentny i jakże stylowy! Ten niesamowity, kompaktowy aparat do fotografii natychmiastowej jest wypełniony po brzegi fantastycznymi funkcjami. Niech nie zwiedzie Cię jego lekkość – kryje w sobie potężną moc.

instax mini 90

MINI 90… AŻ ISKRY LECĄ!

Wyobraź to sobie: atrakcyjny, stylowy, klasyczny wygląd, bogactwo funkcji i najnowsze technologie przetwarzania obrazu. Czego chcieć więcej? To właśnie mini 90 – stworzony po to, by każdy, nawet najbardziej gorliwy miłośnik fotografii czuł się jak w niebie.

instax mini LiPlay

LIVE LIFE & PLAY

LiPlay jest najmniejszym instaxem, jaki kiedykolwiek powstał, ale niech Was to nie zwiedzie jeśli chodzi o jego możliwości. W tym hybrydowym maleństwie kryje się cała gama nowych możliwości.
Po pierwsze, nie jest to zwykły aparat.

instax SQUARE SQ1

Więcej Twojego świata wraz z aparatem SQ1

Kompaktowy i łatwy w użytkowaniu, ten stylowy aparat do fotografii olśniewa idealnymi proporcjami i kwadratową formą zdjęć. Daje on więcej radości, uchwyci więcej przyjaciół i stwarza jeszcze więcej możliwości przy każdym ujęciu.

instax SQUARE SQ6

PRAWDZIWE ŻYCIE, DO KWADRATU

Stworzony, by być z Tobą każdego dnia aparat SQUARE zamieni zwyczajne chwile w niezwykłe doświadczenia.

instax SQUARE SQ20

FILM DO KWADRATU

Rób oryginalne zdjęcia, baw się swoją kreatywnością i przekraczaj granice. Bo gdy nadejdzie pora, by wcisnąć „drukuj”, cokolwiek uchwycisz, będzie zawsze idealnie symetryczne. Tak pięknie, tak prosto!

instax WIDE 300

DWA RAZY WIĘCEJ ZABAWY Z APARATEM WIDE 300

Dwie łyżeczki czy jedna? Ujęcie pojedyncze czy z turbo wspomaganiem? Uważamy, że zawsze znajdzie się miejsce na więcej. I dzięki aparatowi WIDE 300 dajemy Ci więcej miejsca. Dwa razy więcej.