POKAŻ TO NA FILMIE

Kwadratowy, mini czy szeroki? Wybierz swój ulubiony format instax

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FILM INSTAX?

A dlaczego nie? W końcu oferuje on zachwycające, kultowe odbitki z ramką, niezwykłe kolory i wysoką jakość bazującą na profesjonalnej technologii.

Nasi naukowcy od 1973 roku testowali różne mieszanki związków chemicznych (nie próbuj tego domu) i wykonali ponad dwa miliony zdjęć próbnych, aby uzyskać najlepszy efekt. Taki, na którym nie będzie ani za dużo czerwieni, ani błękitu. Dlaczego? Ponieważ są perfekcjonistami.

Przez cały okres badań i rozwoju naszą misją było opracowanie produktu, który oferowałby szybkość filmu ISO 800. Czy znaleźliśmy idealną formułę? Skłamalibyśmy, mówiąc „nie”.

FILM WIDE

Kolorowy, natychmiastowy film, który jest dwa razy szerszy niż mini film intsax mini.

Film WIDE jest kompatybilny z aparatem instax WIDE 300. Zapewnia doskonałą jakość zdjęć w znacznie większym formacie, dzięki czemu możesz uchwycić w swoim obiektywie znacznie więcej.

Rozmiar wydruku 108 x 85 mm
Rozmiar obrazka – 99 x 62 mm

Kompatybilny z: instax WIDE 300

FILM MINI

Film instax mini oferuje natychmiastowe zdjęcia o doskonałej jakości, które mieszczą się w torebce, portfelu lub ramce.

Profesjonalna technologia fotografii natychmiastowej zapewnia dokładne kolory i ostrość każdego zdjęcia, nie wspominając o wyjątkowym sposobie robienia zdjęć i dzielenia się swoimi wspomnieniami z innymi.

Rozmiar wydruku – 54 x 85 mm
Rozmiar obrazka – 46 x 62 mm

Kompatybilny z: mini 9 | mini 70 | mini 90 | SHARE SP-2

FILM SQUARE

Kolorowy film instant w nowym kwadratowym formacie.

Rozmiar wydruku – 86 x 72 mm
Rozmiar obrazka – 62 x 62 mm

Kompatybilny z: SQUARE SQ10 | SHARE SP-3

FILM INSTAX MINI DECO

Chcesz zaszaleć?

Dodaliśmy kropki, odważne kolory, a nawet komiksowe onomatopeje. Gdzie? Oczywiście na ramkach naszego kolorowego filmu do fotografii natychmiastowej.

Rozmiar odbitki – 54×85 mm | Rozmiar obrazu – 46×62 mm

FILM INSTAX MINI MONOCHROME

Spójrz z innej perspektywy

W świecie pełnym kolorów nasz czarno-biały film do fotografii natychmiastowej oferuje nie tylko zapisanie Twoich wspomnień w ponadczasowej jakości, ale również pozwala zgłębić zagadnienia, takie jak tonacja, kontrast, cień i kompozycja.

Rozmiar odbitki – 54×85 mm | Rozmiar obrazu – 46×62 mm

TERAZ RÓWNIEŻ FILM WIDE MONOCHROME

Spójrz na świat z szerszej perspektywy i nadaj swoim zdjęciom niepowtarzalny charakter dzięki czerni i bieli.

Kompatybilny z aparatem instax WIDE 300

DOSTĘPNOŚĆ PRODUKTÓW INSTAX

Szukaj naszych produktów w sklepach:

DOŁĄCZ DO NAS

Dołącz do nas! Nie będziemy Ci zaśmiecać skrzynki żadnymi bzdurami – wyślemy tylko najciekawsze informacje o naszej ofercie.


Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez "FUJIFILM Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce" z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 178, w celu komunikacji związanej z użytkowaniem serwisu www.fujifilm.pl oraz do celów marketingowo-reklamowych. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (DzU nr 133 poz. 883 z 29.09.1997 r. z późniejszymi zmianami).