INSTAX Biz

Zaangażuj swoich klientów

Pokaż im swój brand na zdjęciach

ŚCIĄGNIJ TERAZ
App Store Google Play
INSTAX Biz

Przedstawiamy naszą aplikację INSTAX Biz

Aplikacja INSTAX Biz to potężne narzędzie zaprojektowane do budowania znaczącego zaangażowania klientów przy jednoczesnym zwiększaniu świadomości marki.

Dzięki INSTAX Biz możesz sprawić, że Twoja firma będzie niezapomniana, dostarczając odbiorcom indywidualnie brandowanych zdjęć INSTAX, które mogą sobie zachować i długo się nimi cieszyć.

Wystarczy załadować do aplikacji swój unikalny szablon i gotowe! Możesz nawet dodać kod QR lub wartą zapamiętania datę, aby jeszcze bardziej udoskonalić wrażenia swojego klienta.

Zrób zdjęcie swoim klientom, wydrukuj je za pomocą drukarki do smartfona INSTAX Link i zostaw im spersonalizowane zdjęcie INSTAX oraz pozytywne wrażenia związane z Twoim brandem.*

*Filmy INSTAX i drukarki sprzedawane są oddzielnie.

ŚCIĄGNIJ TERAZ
App Store Google Play
INSTAX Biz

Dlaczego powinieneś wykorzystać INSTAX w swoim biznesie

Jeśli chcesz wywrzeć trwałe wrażenie na swoich klientach, INSTAX jest najlepszym rozwiązaniem. W świecie, który jest coraz szybszy, namacalne, natychmiastowe zdjęcia pozostawią prawdziwy pozytywny efekt, który będzie trwać jeszcze długo po zakończeniu wydarzenia, warsztatu lub festiwalu.

Czego potrzebuję aby zacząć

INSTAX Biz

Zaznacz swój rozmiar filmu INSTAX

Wybierz spośród szerokiej gamy rodzajów filmów INSTAX. Aplikacja INSTAX Biz współpracuje ze wszystkimi filmami INSTAX.

Użyj filmu INSTAX mini dla drukarki INSTAX mini Link 2, filmu INSTAX SQUARE dla drukarki INSTAX SQUARE Link i filmu INSTAX WIDE dla drukarki INSTAX Link Wide

INSTAX Biz

Wybierz swoją drukarkę do smartfona INSTAX Link

Aplikacja INSTAX Biz jest kompatybilna z drukarkami INSTAX mini Link 2, INSTAX SQUARE Link i INSTAX Link WIDE.

INSTAX Biz

INSTAX Biz app

Użyj urządzenia z systemem Android lub iOS, takiego jak smartfon lub tablet, które jest kompatybilne z aplikacją INSTAX Biz.

ŚCIĄGNIJ TERAZ
App Store Google Play

Zainspiruj mnie

Sport

Zdjęcia INSTAX i wydarzenia sportowe to idealne połączenie. W końcu każdy fan uwielbia gadżety z logo swojego klubu lub nawet ulubionego zawodnika. Jako bonus, dodaj kod QR, aby udostępniać mecze, wyniki lub nawet więcej informacji o wynikach swojej firmy!

Festivale

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu dobrej zabawy, INSTAX Biz pomaga uchwycić Twoich klientów w danej chwili i podarować im festiwalowe brandowane zdjęcie INSTAX. Dzięki temu festiwalowicze otrzymają wyjątkową pamiątkę, na której wszyscy będą mogli zobaczyć Twoją markę.

Eventy firmowe

Ceremonie wręczenia nagród, premiery produktów, konferencje - upewnij się, że aplikacja INSTAX Biz znajduje się na liście VIP. Utwórz szablon specyficzny dla wydarzenia, zrób zdjęcie swojego gościa i przekaż mu brandowane zdjęcie INSTAX. Zwrócenie uwagi na Twoją firmę nigdy nie było tak proste.

Hotele i restauracje

Organizujesz wesela, rocznice lub urodziny? Uczyń je wyjątkowym, robiąc personalizowane zdjęcia INSTAX, które goście będą mogli zabrać do domu. Dodaj datę i miejsce do szablonu, lub dołącz kod QR, który przekieruje do wybranego adresu URL; pomyśl o stronie internetowej, nowym menu lub nawet szczegółach hotelu, takich jak godziny otwarcia spa.

Jak działa aplikacja?

Spraw, aby Twój biznes był wyjątkowy, dzięki personalizowanym zdjęciom INSTAX

ŚCIĄGNIJ TERAZ
App Store Google Play