INSTAX SQUARE Link
Sugerowana cena detaliczna 729 zł
Wróć na górę

INSTAX SQUARE Link

Sugerowana cena detaliczna 729 zł
SQUARE Link
SQUARE Link
SQUARE Link
Ash White
SQUARE Link
SQUARE Link
SQUARE Link
Midnight Green
Sugerowana cena detaliczna 729 zł
Rozbuduj swoją wizję dzięki INSTAX SQUARE Link. Drukarka do smartfonów, która nie tylko potrafi zafascynować, ale łączy Cię również z Twoimi przyjaciółmi i bliskimi. Bo najważniejsze momenty w życiu zasługują na to, by wyjść poza ramy.

Zobacz wideo
Kompatybilne z INSTAX Pal**sprzedawane osobno
Amazon Cyfrowe Empik Euro RTV AGD Foto forma Fotojoker Foto poker Media expert Media Markt

Odbitki SQUARE i o wiele więcej

Na początku były odbitki SQUARE, później zaś pojawiła się magia, a dokładniej czar rozszerzonej rzeczywistości. Ożyw swoje odbitki specjalnymi efektami skrytymi za kodami QR, które można zeskanować smartfonem.

Ale to nie wszystko. Dzięki aplikacji SQUARE Link można przesyłać spersonalizowane zdjęcia za pomocą INSTAX Connect do innych użytkowników aplikacji SQUARE Link. Po prostu ozdób zdjęcia gotowymi do wydrukowania szkicami, filtrami, czy nawet naklejkami. Jak chcesz wzbogacić swoje odbitki SQUARE?

Red Dot Design Award Winner 2023

App Store Google Play
INSTAX Connect
INSTAX Connect
INSTAX Connect

Przesłane z miłością

Drukarka SQUARE Link łączy Was we wszystkich zakątkach globu, bez względu na dzielące odległości. Wystarczy nadać zdjęciom nieco indywidualnego charakteru za pomocą naklejek i tekstu w aplikacji SQUARE Link, a następnie przesłać je przez swoje ulubione media społecznościowe. Fotografie będą gotowe do otwarcia, wydrukowania i cieszenia się nimi.

Nasza rada: Ustaw w aplikacji powiadomienia o wydarzeniach, by otrzymać przypomnienie w dniu, w którym chcesz podzielić się tą cenną chwilą.

Zobacz wideo
Tryby Druku AR (rzeczywistości rozszerzonej)
Wkrocz w świat nieskończonych możliwości dzięki Drukowi AR. To pierwszy w historii INSTAX tryb wydruku nadający odbitkom dodatkowy wymiar. Wystarczy zeskanować kod QR swoim smartfonem.

Tryb: Dodaj Efekty Specjalne

Nadaj więcej ekspresji

Nadaj swoim zdjęciom dodatkowy animowany efekt „wow” dzięki oryginalnym Efektom Specjalnym. Zachwyć wszystkich, dodając do zdjęć torty urodzinowe, tęcze, a nawet bańki mydlane.

Tryb: Dodaj Tekst

Nadaj specjalny przekaz

Wzmocnij swoje zdjęcie ukrytym przekazem. Wielobarwna wiadomość w rzeczywistości rozszerzonej, która przemawia do wyobraźni.

Tryb: Dodaj Zdjęcie

Pokaż więcej swojego świata

To nie jest zwyczajne zdjęcie. To magiczne wrota, które wzbogacają opowiadaną historię dodatkowym obrazem. Wyobraź sobie, że to świat wewnątrz świata lub mem zawarty w memie.

Tryb: Dodaj Tło

Zyskaj wizualną przewagę

Wywołaj lepsze wrażenie, dodając przeźroczysty kolorowy element do Twojego zdjęcia. Czy będzie on uzupełnieniem obrazu, czy może doda mu kontrastu? O tym już Ty decydujesz.

Tryb: Dodaj Bazgroły

Dodaj nieco swobody

Pisz lub rysuj bezwiednie (ewentualnie z pełną premedytacją) po całym zdjęciu. Nieważne, czy będzie to Twój nowy adres, czy też trochę dorysowanych włosów w grzywce – możesz bazgrać swobodnie.
Prosty Wydruk
Prosty Wydruk
Prosty Wydruk

Doskonałość jeszcze doskonalsza

Zdjęcie już zrobione, teraz czas uwolnić kreatywność. Dodaj tekst, wykadruj, zmień poziom nasycenia barw lub kontrastu, a nawet nałóż jakiś filtr fotograficzny. Na koniec połącz się bezprzewodowo Bluetoothem z drukarką SQUARE Link i przesuń palcem w górę, by wydrukować odbitkę. Proste.
Wydruk w ramkach
Wydruk w ramkach
Wydruk w ramkach

W ramce

Jeśli chcesz wzbogacić zdjęcie dodatkowym motywem, popisać się swoją kreatywnością lub po prostu ukryć jakiś niechciany szczegół na fotografii, dodaj do niej zabawną ozdobną ramkę.
Wydruk Wideo
Wydruk Wideo
Wydruk Wideo

Przeglądaj i wydrukuj

Nakręciłeś pełne akcji wideo, ale chcesz zamrozić kadr w czasie? Skorzystaj z aplikacji SQUARE Link, by uchwycić i wydrukować zdjęcie swojego futrzanego przyjaciela, który nie potrafi ustać spokojnie w miejscu. Albo, aby móc się specjalnie delektować chwilą, wydrukuj i podziel się tym szczególnym momentem, kiedy to żołądek opadł Ci do samych pięt podczas tamtej szalonej przejażdżki kolejką górską.
Wydruk Kolażu
Wydruk Kolażu
Wydruk Kolażu

Połączone wspomnienia

Bliskość, połączenie, wspólnota, spotkanie – spójrzmy prawdzie w oczy – świat jest lepszym miejscem, gdy jesteśmy razem. Zupełnie jak wszystkie Twoje ulubione chwile złączone razem na jednym wydruku SQUARE, którym można się podzielić. Dzięki ci, trybie kolażu!
Naklejki
Naklejki
Naklejki

Zabawa w naklejki

Po co ograniczać się tylko do jednej naklejki na zdjęcie, gdy w aplikacji jest ich do wyboru ponad 1.600? Od naklejek „Happy Birthday” po „I Love You”, prędko znajdziesz swoje ulubione, by z łatwością dodać je do obrazka PRZED wydrukowaniem odbitki.
Tryby kolorystyczne
Tryby kolorystyczne
Tryby kolorystyczne

Spójrz na to!

Dwie bardzo odmienne charakterystyki, obie stylowe i idealnie podkreślające chwile warte zapamiętania… Ale która lepiej odzwierciedli Twój temperament twórczy? Wybierz tryb INSTAX Rich, by rozjaśnić i nasycić kadr kolorami. Jeśli zaś wolisz przygaszone barwy i bardziej naturalny klimat zdjęcia, wybierz tryb INSTAX Natural.
Ponowny wydruk
Ponowny wydruk
Ponowny wydruk

Jeszcze raz to samo?

Użyj SQUARE Link, gdy potrzebujesz szybko wykonać ponowny wydruk. Na froncie drukarki znajduje się nowy przycisk funkcji. Jedno dotknięcie i oto kolejna odbitka jest gotowa, by dołączyć ją do kartki z życzeniami czy wiadomości o przeprowadzce.
Rysuj, edytuj i drukuj
Rysuj, edytuj i drukuj
Rysuj, edytuj i drukuj

Wyobraź sobie i zrób to

Najpierw wyobraziłeś to sobie, a teraz spraw, by stało się rzeczywistością. Weź pisak, narysuj swoją „wizję” i sfotografuj ją z poziomu aplikacji w smartfonie. Aplikacja wytnie Twój rysunek i nałoży go na wybrane zdjęcie, gotowe do edycji i wydruku.
Drukuj bezposrednio
Drukuj bezposrednio
Drukuj bezposrednio

Wszystkie systemy działają

Nie tylko możesz wydrukować wszystkie swoje ulubione zdjęcia ze smartfona, ale jeśli masz szczęście i posiadasz aparat cyfrowy INSTAX Pal, możesz drukować bezpośrednio. Nie czekaj!

Odkryj INSTAX Pal
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Link lifestyle image
SQUARE Film
Niech zacznie się zabawa.

Wykraczaj poza ramy, korzystaj ze swojej wyobraźni i zacznij przesuwać granice. Wyposażony w dokładnie te same wysokiej klasy technologie filmowe i druku jak reszta produktów FujiFilm, nasz precyzyjnie oprawiony wkład SQUARE to wprost spełnienie marzeń każdego perfekcjonisty. No dawaj, zaszalejmy!

*Film INSTAX jest sprzedawany oddzielnie

Przeglądaj
SQUARE Film

Specyfikacja
Film
Film
 • Film – kolorowy film natychmiastowy Fuifilm Instant Colour Film „INSTAX SQUARE” (sprzedawany oddzielnie)
 • Rozmiar odbitki – 86 mm x 72 mm, Rozmiar kadru – 62 mm x 62 mm
 • Czas wywołania odbitki – około 90 sekund (może być różny w zależności od temperatury otoczenia)
Specyfikacja drukowania
Specyfikacja drukowania
 • Rozdzielczość wydruku – 12,5 punktu/mm (318 dpi, skok punktu 80 μm)
 • Poziomy drukowania – 256 poziomów na kolor (RGB)
 • Obsługiwane formaty plików – JPEG/PNG/HEIF/DNG
 • Interfejs komunikacyjny – zgodność standardowa: Bluetooth ver. 4.2 (BLE)
 • Czas wydruku – około 12 sekund
 • Przybliżona wydajność drukowania – 100 odbitek (przy w pełni naładowanym akumulatorze) *Liczba odbitek zależna od warunków użytkowania.
Bateria
Bateria
 • Akumulator – akumulator litowo-jonowy (typ wbudowany, niewymienny)
 • Czas ładowania – około 80 do 120 minut (czas ładowania zależy od temperatury otoczenia i poziomu naładowania akumulatora)
 • Pobór mocy – około 3 W
 • Warunki użytkowania – Temperatura: od +5 ºC do +40 ºC; Wilgotność: od 20% do 80% (bez kondensacji pary wodnej)
Metoda nagrywania
Metoda nagrywania
 • Ekspozycja 3-barwna OLED
Wymiary
Wymiary
 • 105 mm x 127,5 mm x 37,5 mm (bez wystających elementów)
 • Waga – około 236 g (bez pakietu filmów)
Akcesoria
Akcesoria
 • Przewód USB (typ C, długość: 30 cm)
Użyto symulowanych obrazów. Wydruki są wysuwane z aparatów/drukarek INSTAX odwrotną stroną do przodu.
Jeszcze więcej z Twojego INSTAXA dzięki
INSTAX UP!

Zeskanuj swoje zdjęcia INSTAX

Zbieraj swoje zdjęcia INSTAX w wersji cyfrowej

Dziel się zdjęciami INSTAX oraz kolekcjami zdjęć online

Pobierz teraz
App Store Google Play
INSTAX UP!
Wróć na górę