INSTAX Link WIDE
Sugerowana cena detaliczna 759 zł
Wróć na górę

INSTAX Link WIDE

Sugerowana cena detaliczna 759 zł
Link WIDE
Link WIDE
Link WIDE
Ash White
Link WIDE
Link WIDE
Link WIDE
Mocha Gray
Sugerowana cena detaliczna 759 zł
To właśnie to. Wyjątkowa i niezwykła, a jednak w zasięgu każdego. Oto drukarka instax Link WIDE, która oferuje największe odbitki spośród wszystkich urządzeń w linii instax. Szerokoformatowa drukarka do smartfonów, którą musi mieć każdy.

Zobacz Wideo
Abfoto Allegro Oficjalny Sklep Amazon Cyfrowe Empik Foto forma Fotojoker Foto plus Foto poker Komputronik Media expert Media Markt

Chwile prawdziwej przyjaźni pokazuj w formacie WIDE, bo na to zasługują

Naszym zdaniem "pełnię" każdej chwili powinieneś uchwycić tak, aby każdy mógł ją zobaczyć. Dlatego właśnie twierdzimy, że odbitki należy drukować w formacie WIDE. Drukarka Link WIDE, pełna różnorodnych funkcji, które gwarantują, że nic nie zostanie utracone, pozwala na ponowne przeżycie tych niezapomnianych chwil, raz za razem.
Zaś dzięki aplikacji pięknie skadrowane odbitki WIDE można wzbogacić o kolor, dodać wiadomości ukryte w kodach QR, a nawet spersonalizować za pomocą rysunków. Czy jesteś gotów, by dzielić się wspomnieniami w formacie WIDE?
Prosty wydruk
Prosty wydruk
Prosty wydruk

Prostota nowej generacji

Wchodzisz w to! Dzielenie się wspólnymi chwilami nie mogło być łatwiejsze. Za pomocą aplikacji Link WIDE wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować i bierz się do roboty! Dodaj tekst, zmień rozmiar, zastosuj filtr, eksperymentuj z kontrastem – możliwości są nieograniczone. Następnie połącz się z Link WIDE bezprzewodowo przez Bluetooth, przesuń obraz w górę i za chwilę masz odbitkę w dłoni.
Wydruk wideo
Wydruk wideo
Wydruk wideo

Zapauzuj…

Uwolnij swoje ruchome wspomnienia dzięki aplikacji Link WIDE. Przewijaj swoje filmiki, wybierz ten idealny moment, a następnie wydrukuj go w formacie WIDE. A skoro już się tym zajmujesz, co powiesz na zwiększenie możliwości udostępniania dzięki ukrytym wiadomościom w postaci kodu QR albo linku do wideo w sieci?
Tryby kolorów
Tryby kolorów
Tryby kolorów

Wybierz odpowiedni wygląd

Wybierz instax Rich dla pełnej palety kolorów lub instax Natural, gdy zależy Ci na klasycznym klimacie - dwa bardzo odmienne tryby kolorystyczne, dwa różne sposoby na ożywienie niezapomnianych chwil, zanim prześlesz je do natychmiastowego wydruku na filmie WIDE. Który tryb wybierzesz? Jasny i wyrazisty, czy nasycony i klasyczny?
QR ModesKody QR
QR Modes QR Modes
QR Modes QR Modes
Tryb: Nagraj dźwięk
Tryb: Nagraj dźwięk
Tryb: Nagraj dźwięk

Podaruj uśmiech

Często słyszymy, że śmiech jest dobry na wszystko. Uruchom tryb "Nagraj dźwięk", zrób nagranie, dodaj je do swojego zdjęcia, a następnie zeskanuj, aby odsłuchać
Tryb: Link do strony internetowej
Tryb: Link do strony internetowej
Tryb: Link do strony internetowej

Stwórz idealną recepturę

Dodaj swoim zdjęciom więcej smaku, umieszczając na nich kod QR, który po zeskanowaniu zalinkuje do wybranej przez Ciebie strony www.
Tryb: Druk lokalizacji
Tryb: Druk lokalizacji
Tryb: Druk lokalizacji

Podaj tajną lokalizację

Spotkajmy się w... Wskaż wybraną przez Ciebie lokalizację, a następnie zaszyfruj jej położenie w drukowanym kodzie QR. Czy Twoi znajomi zeskanują kod i wyruszą w poszukiwania Twojej sekretnej lokalizacji?
Tryb: ukryta wiadomość
Tryb: ukryta wiadomość
Tryb: ukryta wiadomość

Przekaż sekretną wiadomość

Atrament sympatyczny? A może tryb ukrytej wiadomości w kodzie QR? Po prostu napisz sekretną wiadomość, a następnie wydrukuj ją jako kod QR do zeskanowania i odczytania.
Skoncentrowana na wzornictwie
Skoncentrowana na wzornictwie
Skoncentrowana na wzornictwie

Uwaga! Niebanalny styl

Luksusowe wzornictwo i sposób działania drukarki Link WIDE bez problemu dopasują się do Twojego stylu. To kompaktowe, eleganckie urządzenie, dostępne w kolorach popielatym białym (Ash White) i szaro-kawowym (Mocha Gray), wyposażone jest nawet w niewielką podstawkę, dzięki której można postawić drukarkę w pozycji pionowej. Wychodzisz z domu? Drukarka jest lekka, wytrzymała i wyposażona w poręczny pasek, dzięki czemu możesz drukować w formacie WIDE, gdziekolwiek jesteś.
Szablony z możliwością edycji
Szablony z możliwością edycji
Szablony z możliwością edycji

Dodatkowa oprawa na wybrane okazje

Ślub i wesele, urodziny, ukończenie szkoły - niektóre chwile w życiu warto wzbogacić o dodatkowy czynnik WOW. Dzięki dostępowi do ponad 30 szablonów z możliwością dalszej edycji, możesz znaleźć swoją inspirację, zarejestrować ją w kadrze, dokonać zmian, dodać tekst, wykorzystać inne zdjęcie jako tło, a następnie wydrukować i podzielić się rezultatem. Czyż to nie świetny pretekst do świętowania?
Wydruk wielokrotny
Wydruk wielokrotny
Wydruk wielokrotny

Dziel się ze wszystkimi

Pierwsza zasada przyjaźni? Nie pomijamy nikogo. Mając Link WIDE pod ręką, przesuwasz palcem w górę, by uruchomić wydruk i decydujesz, ile odbitek potrzebujesz. Im więcej ich wydrukujesz, tym więcej będziesz miał pamiątek tych niezapomnianych chwil do rozdania przyjaciołom. Zadbaliśmy nawet o to, byś mógł na Link WIDE drukować bezpośrednio z aparatu fotograficznego FUJIFILM X-S10.
Rysuj, edytuj i drukuj
Rysuj, edytuj i drukuj
Rysuj, edytuj i drukuj

Jest na co popatrzeć

Wyżyj się twórczo dzięki funkcji „szkicuj i skanuj”. Chwyć długopis, naszkicuj coś fajnego, sfotografuj obrazek z poziomu aplikacji w swoim smartfonie i patrz, jak apka wycina Twój szkic. Następnie umieszczaj go na swoich zdjęciach, edytuj i drukuj odbitki.
Wydruk kolażu
Wydruk kolażu
Wydruk kolażu

Im więcej, tym weselej

Dobre rzeczy spotykają tych, którzy drukują w formacie WIDE – odbitki bogate w treść, którymi możesz się dzielić lub eksponować na drzwiach lodówki. Bo warto jest widzieć więcej tego, co ważne. Tryb kolażu umożliwia właśnie zebranie wielu ulubionych chwil na jednej odbitce, aby jeszcze pełniej opowiedzieć swoją historię.
Naklejki
Naklejki
Naklejki

Powiedz to dzięki nalepkom

Powodzenia! Gratulacje! Świetna robota! Któż nie kocha naklejek ze słowami wsparcia? Nalepki w Link WIDE to nie nalepki samoprzylepne. Co to, to nie. Dzięki ponad 1.600 wzorom dostępnych w aplikacji nalepek do umieszczania na swoich zdjęciach, zyskujesz całe spektrum możliwości, by nadać im Twój osobisty styl. I to bez lepkich od kleju palców.
WIDE Film
Poczuj nutkę luksusu.

Dwa razy szerszy niż wkład instax mini, stworzony aby w pełni wykorzystać większy format. Film WIDE wciąż wykorzystuje tę samą wysokiej jakości technologię, której przecież oczekujesz od Fujifilm. Tutaj każdy wygrywa.

*Film INSTAX jest sprzedawany oddzielnie

Przeglądaj
WIDE Film

Zobacz wideo

Specyfikacja
Specyfikacja drukowania
Specyfikacja drukowania
 • Rozdzielczość wydruku - 12,5 punktów/mm (318 dpi, skok punktu 80 μm)
 • Poziomy drukowania - 256 poziomów (odcieni) na kolor (RGB)
 • Interfejs - Zgodność standardowa: Bluetooth ver. 4.2 (BLE)
 • Obsługiwany format obrazu - JPEG, PNG, HEIF, DNG
 • Czas wydruku - Od zapisu obrazu w buforze drukarki do wydruku i wysunięcia odbitki: około 12 sek.
 • Przybliżona wydajność drukowania - Około 100 odbitek (przy pełnym naładowaniu akumulatora) *liczba odbitek zależna od warunków użytkowania
Film
Film
 • Film - Film FUJIFILM instax WIDE (dostępny oddzielnie)
 • Liczba odbitek w pakiecie filmu - 10 odbitek/pakiet
 • Rozmiar obrazka - 62 mm x 99 mm
 • Obsługiwany rozmiar obrazu - 800 x 1260 pikseli
Bateria
Bateria
 • Zasilanie - Akumulator litowo-jonowy (wbudowany: niewymienny)
 • Czas ładowania - Około 80 do 120 minut (czas ładowania zależy od temperatury i poziomu naładowania akumulatora)
 • Pobór mocy - Około 3 W
 • Warunki użytkowania - Zakres temperatur: +5 °C do +40 °C, Wilgotność: 20% do 80% (bez kondensacji pary wodnej)
Metoda nagrywania
Metoda nagrywania
 • Trójkolorowa ekspozycja dzięki ekranowi OLED
Wymiary
Wymiary
 • Wymiary urządzenia głównego - 139 mm x 127,5 mm x 33,7 mm (bez elementów wystających)
 • Waga urządzenia głównego - Około 340 g (bez pakietu filmów)
Akcesoria
Akcesoria
 • Przewód USB (BOD700-101, długość: 30 cm)
 • Podstawka (1)
 • Pasek (1)
Użyto symulowanych obrazów. Wydruki są wysuwane z aparatów/drukarek INSTAX odwrotną stroną do przodu.
Jeszcze więcej z Twojego INSTAXA dzięki
INSTAX UP!

Zeskanuj swoje zdjęcia INSTAX

Zbieraj swoje zdjęcia INSTAX w wersji cyfrowej

Dziel się zdjęciami INSTAX oraz kolekcjami zdjęć online

Pobierz teraz
App Store Google Play
INSTAX UP!
Wróć na górę