Instax Biz i drukarki Link zadebiutują na RemaDays!

W dniach 30 stycznia - 02 lutego 2024 roku, Instax zagości na Międzynarodowych Targach Reklamy i Druku RemaDays w Park Warsaw Expo w Nadarzynie k/Warszawy. Podczas wydarzenia zaprezentujemy możliwości naszych aparatów natychmiastowych, drukarek i aplikacji instax Biz, jako połączenia tradycji fotografii natychmiastowej z nowoczesnym marketingiem.

Instax Biz to budowanie WIZERUNKU Marki

To skuteczne narzędzie marketingowe dla małych i dużych firm, marek, organizatorów wydarzeń i agencji marketingowych.
To nie tylko bezpłatna aplikacja do smartfona, to narzędzie kreatywności biznesowej. Pozwala przedsiębiorcom umieścić elementy identyfikacji wizualnej na każdym zdjęciu, od logotypów po hasła reklamowe i grafiki dedykowane wydarzeniu. To również pamiątka - wizualny przekaz budujący trwałe więzi z klientami.

Niewątpliwymi zaletami są:

  • intuicyjna, bezpłatna aplikacja do smarfona umożliwiająca umieszczenie dowolnych grafik na zdjęciu,
  • odpowiednie zintegrowanie aplikacji z drukarkami do zdjęć ze smartfonów instax Link, które dzięki niewielkim rozmiarom i łatwości obsługi doskonale sprawdzą się w każdym miejscu
  • kompatybilność aplikacji z systemami iOS i Android
  • intuicyjność obsługi.

Na naszym stoisku w 2.49 w hali F zaprezentujemy rozwiązanie, które znajdzie zastosowanie w wielu branżach od eventów firmowych po własne inicjatywy klientów.

Odkryj potencjał INSTAX Biz na stoisku podczas RemaDays – zanurz się w magii natychmiastowej fotografii, buduj markę i twórz niezapomniane chwile z INSTAX!

Może to Cię zainteresuje