Wywołuj silne i nieprzemijające wrażenia

Wyróżnij się w tym coraz bardziej szalonym świecie. Twoi klienci niech dostaną do ręki fizyczną odbitkę instax - namacalny, pozytywny ślad i miłe wspomnienie, które trwało będzie jeszcze długo po zakończeniu każdego wydarzenia, warsztatu czy festiwalu.
Dzięki produktom linii instax możesz poprawić doświadczenia klientów, dodatkowo „osłodzić” świeżo podpisany kontrakt, okazać wdzięczność fanom, a nawet rozwinąć swój biznes. Wszystko dzięki przyjaznym w użyciu drukarkom do smartfonów i aparatom natychmiastowym, które wzbogacą codzienne doświadczenia o spersonalizowane efekty.
W końcu przecież biznes kręci się lepiej, gdy najlepsze chwile można pokazać i się nimi podzielić.

instax dla
  • biznesu
  • wydarzeń i imprez na żywo
  • konferencji
  • ślubów
  • turystyki
  • hotelarstwa
  • edytoriali
  • biura

Wydarzenia

Przyciągnij uwagę gości dzięki imponującemu wachlarzowi możliwości oferowanych przez produkty instax. Prześlij spersonalizowane zaproszenie, zorganizuj spotkanie z fanami (ktoś życzy sobie autograf?), a może drukowane karty identyfikacyjne dostępne po przybyciu na miejsce wydarzenia? instax ma to wszystko pod kontrolą, niezależnie od tego, czy zajmujesz się sportem, muzyką, rozrywką czy organizacją wydarzeń.

Moda i edytoriale

Wszystko bierze początek od kolażu na tablicy inspiracji. Kompozycja graficzna, prezentacja sprzedażowa, fotografia produktowa. Stwórz swoją wyjątkową tablicę inspiracji dzięki odbitkom instax. Bogata w kolory, pełna czcionek, barw i naklejek, wprost idealna, by za jej pomocą wyrazić swoją kreatywność. Z pewnością pozwoli Ci zaskoczyć i zainspirować Twoich klientów, zarówno tych obecnych, jak i przyszłych.

Hotelarstwo

Liczą się właśnie małe szczegóły. Wizerunek pracownika miesiąca, zdjęcie restauracyjnej specjalności dnia, czy podarowana gościom fotograficzna pamiątka z ich pobytu w hotelu – instax pomoże Ci zaprezentować to, co masz do zaoferowania i sprawić, że Twój biznes hotelarski dostanie skrzydeł - stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny, zapadający w pamięć i odniesie sukcesy w branży.

Turystyka

Z instaxem podróżuje się nie tylko lekko i wygodnie, ale też nadzwyczaj skutecznie, gdy zależy Ci na zapewnieniu zadowolenia klienta. Udostępniaj swoje dane kontaktowe dzięki odbitkom w formie wizytówek opatrzonych kodem QR, personalizuj korespondencję pocztową z klientem, wzbogacając ją o najnowsze zdjęcia dołączane do listów, przekazuj fotograficzne pamiątki, którymi można pochwalić się przed przyjaciółmi. Marketing szeptany ma naprawdę głęboki biznesowy sens.

Skontaktuj się z nami

Szukasz sposobu, by zakupowe doświadczenia klientów Twojej firmy były jeszcze bardziej atrakcyjne? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i odkryj, jak instax mógłby stać się Twoją tajną bronią.