• Instrukcje
  • Aparaty i drukarki
  • Filmy
  • Zakup
Błyskają diody na obiektywie mojego aparatu instax

Spróbuj ponownie włożyć baterie przy obiektywie w pozycji otwartej - to powinno naprawić problem. Jeśli to nie pomogło, aparat może potrzebować serwisu. Wyślij e-mail do: …................... w celu uzyskania dodatkowych informacji i zarezerwuj termin naprawy.

Licznik zdjęć pokazuje niewłaściwą liczbę ekspozycji

Gdy pakiet filmu znajduje się w urządzeniu, licznik ekspozycji resetuje się po otwarciu tylnej klapki aparatu. Na przykład, jeśli ktoś otworzy tylną klapkę po zrobieniu 6 zdjęć, licznik się zresetuje i będzie pokazywał pełne 10 zdjęć pozostałych do zrobienia, podczas gdy w rzeczywistości zostało ich tylko 4. Zdarza się to zwykle, gdy ktoś z Twoich znajomych zainteresował się sprzętem i omyłkowo otworzył tylną klapkę. Najlepiej powiedzieć im o tym wcześniej, gdy Twój aparat im się spodobał, w ten sposób uratujesz swój film!

Mój aparat/drukarka jest uszkodzony. Co powinienem zrobić?

W przypadku, gdy Twój produkt instax jest uszkodzony, zalecamy zwrócić go, wraz z kopią rachunku, do sprzedawcy, u którego dokonałeś zakupu. Możesz też wysłać e-mail do …................... w celu uzyskania dodatkowych informacji i zarezerwowania terminu naprawy.

Dlaczego moje zdjęcia są zbyt ciemne/zbyt jasne? - mini 8/mini 9

Dzieje się tak zwykle na skutek błędnego wyboru ustawienia na tarczy trybów znajdującej się z przodu aparatu. Zanim zrobisz zdjęcie, zawsze spójrz na front obiektywu i sprawdź, czy wskaźnik na obiektywie jest ustawiony na świecącej na pomarańczowo diodzie. Jeśli wskaźnik jest w złym ustawieniu, zdjęcia mogą wyjść prześwietlone lub zbyt ciemne.

Ile mogę zrobić zdjęć moim aparatem lub ile odbitek wydrukować na drukarce, zanim trzeba będzie wymienić/naładować baterie?

To zależy od aparatu lub drukarki, którą użytkujesz, ale wszystkie urządzenia instax mogą zrobić/wydrukować ok. 100 zdjęć, zanim zajdzie konieczność wymiany/naładowania baterii. Niektóre produkty są jeszcze bardziej wydajne na zestawie baterii, na przykład instaxem SQUARE SQ6 można wykonać około 300 ekspozycji na jednym zestawie akumulatorów CR2.

Mój instax mini 90/WIDE 300 wyświetla literę E, co to oznacza?

To błąd wewnętrzny urządzenia, którego nie można wyeliminować lub naprawić. W takim przypadku, proszę wysłać e-mail do …......................., by uzyskać pomoc i dalsze wskazówki.

Jakiej aplikacji mobilnej potrzebuję, by korzystać z mojej drukarki instax SHARE SP-2/SP-3?

Aby móc korzystać z drukarek instax SHARE, należy pobrać i zainstalować naszą bezpłatną aplikację SHARE. Można ją znaleźć w App Store lub w sklepie Google Play Store. https://itunes.apple.com/gb/app/instax-share/id716505912?mt=8 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fujifilm.instaxshare&hl=en_GB

W jakich temperaturach można używać aparatu/drukarki instax?

Od +5°C do +40°C. Jeśli zdjęcia robione są w temperaturach poniżej 5°C, odbitki należy wywoływać w ciepłym miejscu.