• Instrukcje
  • Aparaty i drukarki
  • Filmy
  • Zakup
Potrzebuję pomocy przy wyborze aparatu/drukarki, którą chcę kupić. Czy możecie pomóc?

Oczywiście. Zawsze możesz wypróbować naszą porównywarkę produktów instax na niniejszej stronie internetowej albo, gdy potrzebujesz bardziej osobistego doświadczenia, daj nam znać bezpośrednio w mediach społecznościowych, a my z przyjemnością pomożemy.

Kim są autoryzowani dystrybutorzy produktów instax?

Aby mieć pewność, że kupujesz oryginalne produkty instax, zalecamy, by zakupów dokonywać u naszych rekomendowanych sprzedawców: ….............................

Znalazłem stronę sprzedającą wasze produkty w cenach dużo niższych, niż u waszych rekomendowanych sprzedawców, czy to jest wiarygodny sklep?

Nie możemy udzielać komentarzy na temat stron internetowych konkretnych sprzedawców, niestety mamy jednak informacje o wielu nieautoryzowanych i nieuczciwych stronach internetowych, które przejmą dane waszych kart płatnoczych i przyjmą płatność, ale nie dostarczą w zamian zamówionych produktów. Bardzo prosimy o zachowanie czujności i ostrożności w przypadku takich stron. W razie wątpliwości zalecamy zakup od sprzedawców z naszej listy autoryzowanych dystrybutorów. Prosimy również o zapoznanie się ze stroną "Nieuczciwe strony internetowe" w naszym serwisie, by dowiedzieć się więcej.

Jaki jest okres gwarancyjny produktu instax zakupionego w Polsce u autoryzowanego sprzedawcy?

Fujifilm Polska oferuje 12 miesięcy gwarancji na wszystkie produkty instax, pod warunkiem przedstawienia kopii dokumentu zakupu. Uwaga: gwarancja nie obejmuje przypadkowych uszkodzeń.