Fotograficzny portret miejsca – bezpłatne warsztaty z Rafałem Milachem

Spacery fotograficzne z instaxem w trzech miastach w Polsce

Fujifilm zaprasza na cykl warsztatów z Rafałem Milachem – zdjęcia uliczne uczestnicy spotkań będą robić aparatami instax do fotografii natychmiastowej.

Warsztaty odbędą się w Katowicach (14/03, g. 10-13), w Gdańsku (16/03, g. 10-13) i w Warszawie (22/02, g. 10-13). Uczestnicy podczas intensywnego kilkugodzinnego spaceru będą mieli okazję stworzyć fotograficzny portret miejsca. Główny cel warsztatu to mapowanie wybranych przestrzeni miejskich ze szczególnym uwzględnieniem architektury i portretu.

Udział jest bezpłatny. Obowiązuje konkurs aplikacji. W formularzu na stronie http://akademia.fujifilm.pl/warsztaty,spacer-fotograficzny-z-rafaem-milachem-udzia-bezpatny,36 należy podać kilka danych osobowych, a także napisać, dlaczego chciałoby się wziąć udział w warsztacie. Autorzy najciekawszych aplikacji zostaną zaproszeni na spacer. Pomocne w wyborze uczestników będą także linki do kont na Instagramie lub innych portali społecznościowych.

Zapisy trwają do:

10.03 – na warsztat w Katowicach (11.03 wysłane zostaną zaproszenia)

12.02 – na warsztat w Gdańsku (13.02 wysłane zostaną zaproszenia)

17.02 – na warsztat w Warszawie (18.02 zostaną wysłane zaproszenia)

Każdy uczestnik dostanie do dyspozycji aparat instax i film. Przewidywana liczba uczestników warsztatu to 15.

***

Rafał Milach – polski artysta fotograf. Członek założyciel kolektywu fotografów Sputnik Photos. Laureat I Nagrody w World Press Photo – w kategorii Sztuka i rozrywka. Autor książek o tematyce dotykającej fotografii społecznej. Jako pierwszy i jedyny Polak nominowany do członkostwa w agencji Magnum.

rafalmilach.com