Instax Party na nami!

Instax SQ 10 to najnowszy aparat linii Instax, który łączy w sobie funkcjonalność aparatu cyfrowego z możliwością drukowania zdjęć w kwadracie. Premierze aparatu towarzyszyła impreza w surferskim klimacie. Goście imprezy mogli przetestować nowe instaxy pozując do zdjęć na sztucznej fali. Jedną z atrakcji była również wystawa zdjęć zrobionych najnowszym aparatem przez ambasadora marki – Wujaszka Liestyle oraz pokaz filmu surfingowego El Sueno. W trakcie imprezy gościom były serwowane pyszne burgery od Bobby Burger, natomiast  o drinki w hawajskim klimacie zadbał Cydr Lubelski.

Instax Party na nami

Żadna prawdziwa impreza nie może się odbyć bez gwiazdy wieczoru. Na Instax party była to niezwykle utalentowana Julia Pietrucha, która razem ze swoim zespołem i nieodłącznym ukulele zagrała wspaniały koncert. Dźwięk hawajskiego instrumentu i wyrazisty głos Julii chyba każdego przeniósł myślami gdzieś daleko od zgiełku miasta.

Premiera nowego aparatu Instax przyciągnęła wielu znanych entuzjastów fotografii natychmiastowej. Razem z nami bawili się: Kamila Szczawińska, Marta Wierzbicka, Maja Hyży, Zofia Zborowska, Ola Nowak, Małgosia Minta, Karla Gruszecka, Ola Kot, Adam Kaszewski, Nikodem Rozbicki czy Tomek Sikora.

Instax Party na nami

Instax Party na nami

Instax Party na nami

Instax Party na nami