Otwarcie pierwszego INSTAX STORE za nami

Otwarcie pierwszego INSTAX STORE za nami

We wtorek 6 grudnia 2016 w Warszawie przy ul. Lwowskiej 2a/5 odbyło się otwarcie pierwszego w Polsce Instax Store. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mediów, fotografów i fanów fotografii natychmiastowej. Wśród atrakcji były testy aparatów i drukarki Instax, warsztaty ze scrapbookingu, wystawa zdjęć zrobionych aparatem instax przez laureata World Press Photo fotografa Filipa Ćwika oraz konkurs na najzabawniejsze zdjęcie.

Od wtorku sklep funkcjonuje jako referencyjny salon dla linii instax. Można tu obejrzeć, przetestować i kupić wszystkie produkty serii, od aparatu instax mini 8, przez modele mini 70, mini 90, drukarkę instax share SP-2 po akcesoria. Co miesiąc organizowany będzie konkurs na najciekawsze zdjęcie, które odwiedzający sklep sami zrobią sobie aparatem instax. Nagrodami są modele mini 8. „To także świetne miejsce pod kątem spotkań z fanami instaxa i w ogóle fotografii, które będziemy tu regularnie organizować.” – mówi Dagmar Łosowski, właściciel Instax Store.

Miejsce, poza tym, że jest showroomem dla serii instax połączonym z kawiarnią instax cafe, funkcjonuje jako laboratorium fotograficzne. W trzeciej części znajduje się studio fotograficzne.

Zapraszamy!

INSTAX STORE
Lwowska 2a/5, Warszawa
+22 468 1997

Filmik z otwarcia sklepu znajdziecie pod linkiem:
www.facebook.com/instaxpoland/videos/1180228858679150/